בית התבשיל של מאיר פנים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

אוכל הוא מזון לגוף, אבל הרבה יותר מכך, לנשמה. רשת בתי ההסעדה של רשת מאיר פנים מהווה, זה יותר מחמש עשרה שנים, פינה חמה לקשי יום המשוועים לארוחה מזינה, כמהים לחיוך, מייחלים ליחס מכבד בגובה העיניים ולתחושת ביטחון אותה הם חסרים בשגרת יומם.

הביטחון התזונתי של רשת מאיר פנים

רמה גבוהה בפן הקולינרי, ולא פחות חשוב מכך, אירוח מכל הלב, מרכיבים יחדיו את העוגן עליו נשענים קשי יום ומרי נפש במגוון נקודות ברחבי הארץ ומעניקים לכל נזקק את הגב התזונתי לו נזקק כל בן אנוש באשר הוא.

מחסור במזון ותחושת חוסר ודאות תמידית כוססת בנוגע לגורלה של הארוחה היומית משפיעים, אמנם, על הרובד הפיזי בחייו של האדם, אך הינם בעלי משמעות מכרעת גם בנוגע ליציבותו המנטלית. אדם שסימן שאלה תמידי מלווה אותו לכל אורך היום, בכל יום מחדש, ומעמיד בספק את יכולתו לאכול לשובע, הוא אדם חרד, נואש, נטול תקווה, ובמידה רבה, לא מוצא טעם בחייו.

רשת מאיר פנים שמה לה למטרה למחות את הרעב מעל פני המפה החברתית בישראל, להעניק לכל נזקק באשר הוא ביטחון תזונתי וידיעה ברורה שגם אם חייו מורכבים, נדכאים, חסרי אור וחשוכי תקווה, ארוחה חמה בסביבה מכבדת, מעריכה ותומכת ממתינה לו, בכל עת ובכל מצב, וממצבת את קיומה של קרן האור, לרוב היחידה, בשמי חייו.

לא רק אוכל

מפעל בית התמחוי של רשת מאיר פנים מתמקד, בראש ובראשונה, ביצירת רשת תומכת לכל רעב בישראל, אך לא מסתפק בכך ומרחיב את גבולות פעילותו אל צמתי מצוקה נוספים ושונים תוך הפעלת מיזמים נרחבים הנוגעים לכל רובד בשכבות המצוקה ומעניקים מענה ממוקד לכל נקודת השקה בין החיים למכאוב ולסבל.

בין מיזמי התמיכה של רשת מאיר פנים:

  • חלוקת מזון לקראת החגים
  • אספקת ארוחות עד הבית
  • אספקת ארוחות לתלמידים
  • חלוקת כרטיסי מזון
  • הפעלת מועדוניות נוער וקייטנות
  • מיזם הכוח לתת
  • בית התבשיל ובית התמחוי

מחזיקים להם אצבעות

אנו מאמינים במתן תמיכה וכוח למשפחות נזקקות כדרך להבטחת תפקודן בחיי היום יום וכאמצעי למניעת קריסת הקן המשפחתי בהיעדר תמיכה מספקת. אנחנו נמצאים כאן בשבילם, רגע לפני שהמצב הופך לבלתי אפשרי, ובאמצעות תמיכה נקודתית, אם באספקת מזון או תלושי מזון להורים ואם באמצעות אספקת ארוחות לילדים במוסדות הלימודים, מצליחים לעשות את הבלתי ייאמן ולהחזיק אצבעות לנזקקים בתקופות היותר מאתגרות בחייהם, מתוך אמונה כי התמיכה והעידוד יעמדו לימינם ויאפשרו להם להתמודד ולהילחם על התקווה בדרך לעתיד טוב יותר, עד שיצליחו לצלוח את מהמורות החיים ולעמוד על רגליהם ביום מן הימים.

התרומה שלכם, התקווה שלהם

רשת מאיר פנים פועלת בשיתוף פעולה מלא מול הגופים המקצועיים השונים ומול מחלקת הרווחה, תוך הקפדה על שקיפות אופטימלית המבטיחה שתרומתכם תגיע לכתובת הנכונה ביותר. אנחנו כאן, בחזית, בשבילכם ובשביל כל מי שמצוקת הסובלים נוגעת ללבו אך חסר את הכוחות, את המשאבים, את הזמן ואת היכולת להקל הקלה משמעותית על חייהם של נדכאים ונזקקים ולהביא לחייהם קרן של תקווה. באמצעות תרומה לרשת מאיר פנים תוכלו גם אתם לתת ביטוי לחמלה, לרחמים ולטוב שבליבכם ולהאיר את חייהם של הזקוקים לכם!

More To Explore

ישיבת אור הרשבי במירון
חברה וקהילה

ישיבת אור הרשבי

מוסדות אור הרשבי אשר במירון נוסדו מתוך מטרה אחת: להפיץ בכל העולם את תורתו של רשב”י הקדוש זיע”א ולפעול ישועות בכל תפוצות ישראל.

תרומה-לנזקקים-ביד-אליעזר-1
חברה וקהילה

תרומה לנזקקים ביד אליעזר

העולם המערבי, זה המתקדם בצעדי ענק ומצעיד עמו את כלל האנושות קדימה, נדמה אולי בעיני המתבונן מן החוץ כאשליה מושלמת של יכולת, אך בפועל, מסתיר

צור קשר

דילוג לתוכן