פינוי בינוי בירושלים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

פינוי בינוי בירושלים – פותחים חלון לעתיד ירושלמי חדש

ירושלים הייתה ותישאר בירת הנצח של העם היהודי והיא אפופה חן מיוחד הממזג היסטוריה עשירה, נוסטלגיה וארכיטקטורה מרתקת יחד עם חדשנות עדכנית וקצב אורבני מהיר וסוחף. השילוב הייחודי בין חדש לישן המאפיין, יותר מכל, את העיר ירושלים, מהווה מצע מושלם לרוח ההתחדשות העירונית הפורחת בעיר ומביאה את בשורת ההתחדשות אל עיר העבר באמצעות מיזמי פינוי בינוי בירושלים המשנים את פני העיר ללא היכר ומעניקים לה קו יוקרתי של קדמה חדשנית.

פינוי בינוי – תמונת מצב

מדינת ישראל מגלמת כיום מפת פסיפס רבגונית למדי המשלבת ישן מול חדש כאשר רבי קומות יוקרתיים ויהירים לדוגמה פרויקט רמות 360 בקניון רמות המתנוססים לצד בתים ישנים, הרוסים ומטים לנפול. שכונות היוקרה המשיקות למשכנות עוני בערים רבות ברחבי הארץ, לרבות בירושלים, מייצרות ניגוד חד ובולט לעין בו הקדמה והעבר חיים זה לצד זה ודורשים שינוי מהיר שיאפשר גם לתושבי השכונות הישנות וחסרות המעוף להתקדם הלאה, להותיר מאחוריהם את החורבות המשמשות אותם למגורים ולהשתדרג לדירה חדשה, יוקרתית, נוצצת ועדכנית, כפי שתמיד חלמו. אבל אם שיפור בתנאי הדיור הוא אחד האתגרים היותר יקרים בחיים, הרי שהפתרון בדמות פינוי בינוי בירושלים ובשאר רחבי הארץ מאפשר למעוניינים להתקדם לדירת העתיד מבלי להוציא שקל.

מהן המעלות הגלומות בהליך פינוי בינוי?

במהלך יישום של תכנית פינוי בינוי בירושלים ובכל עיר אחרת הבניין הישן נהרס עד היסוד ותחתיו קם בניין עדכני, חדשני, מרשים ויוקרתי המגלם את מיטב ערכי הקדמה בעולם הנדל”ן ומאפשר לדיירי הבניין ליהנות מדירה חדשה ללא כל עלות מצדם. הודות לשדרוג, נהנים דיירי הבניינים משיפור משמעותי באיכות חייהם ואף נהנים מעליה חדה ורבת משמעות בערך דירתם. החללים המשותפים בבניין, חזיתו והשטחים החיצוניים הנלווים לו זוכים אף הם לתנופה משמעותית המשלימה את התמונה היוקרתית ומזמינה את דיירי הבניין להתקדם לעבר עתיד חדש משלהם.

על מה חשוב לתת את הדעת בבחירת חברה מלווה לפרויקט?

אם אתם מתגוררים בבניין ישן ומט לנפול ומחפשים את הגורם המקצועי ביותר שייטול לידיו את מלאכת השדרוג של שטח המחייה שלכם, חשוב ביותר להקפיד על בחירת חברה מקצועית הידועה באמינותה הרבה. מעבר לכך, חשוב ביותר לבחון את מידת הניסיון של החברות השונות המציעות את שירותיהן ביישום תכנית פינוי בינוי בירושלים ולהעדיף חברה שמאחוריה פרויקטים מוצלחים ואשר מציגה קבלות מעשיות בשטח הן מבחינת היישום הסופי של הפרויקט והן מבחינת יעילות ההתנהלות מול הסבך הביורוקרטי הכרוך בתהליך.

More To Explore

ישיבת אור הרשבי במירון
חברה וקהילה

ישיבת אור הרשבי

מוסדות אור הרשבי אשר במירון נוסדו מתוך מטרה אחת: להפיץ בכל העולם את תורתו של רשב”י הקדוש זיע”א ולפעול ישועות בכל תפוצות ישראל.

תרומה-לנזקקים-ביד-אליעזר-1
חברה וקהילה

תרומה לנזקקים ביד אליעזר

העולם המערבי, זה המתקדם בצעדי ענק ומצעיד עמו את כלל האנושות קדימה, נדמה אולי בעיני המתבונן מן החוץ כאשליה מושלמת של יכולת, אך בפועל, מסתיר

צור קשר

דילוג לתוכן