תכשיט מזהב איטלקי – הרבה מעבר לתכשיט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

תכשיט איכותי, מרשים ומעוצב הוא, לרוב, משאת נפשן של כל בת ואישה באשר הן. איך בוחרים נכון את התכשיט המושלם שילווה אותך לאורך זמן ויעניק לך חוויית שימוש מושלמת בכל פעם מחדש? על כך בכתבה הבאה.

לפני הכל: איכות

בבואך לבחור תכשיט זהב שילווה אותך לאורך שנים וישדרג את הלוק האישי שלך בחותם מודגש של יוקרה, חשוב שתהיי מודעת לעובדה כי בענף תכשיטי הזהב קיימות מספר רמות איכות הנבדלות זו מזו במידת הטוהר של הזהב ממנו עשוי התכשיט. הפרמטר בו נמדד טוהר הזהב שבכל תכשיט הינו קראט ותכשיט העשוי כולו מזהב טהור הינו תכשיט בעל 24 קראט. במידה והתכשיט עשוי זהב באופן חלקי ומעורבות בו מתכות נוספות, רמת הטוהר של הזהב בתכשיט פחותה והוא ידורג כתכשיט בעל 18 קראט, כתכשיט בעל 14 קראט וכן הלאה. רמת הקראט של התכשיט משפיעה, כמובן, על מחירו, והבחירה תלויה, במידה רבה, בתקציב העומד לרשותך לצורך הרכישה.

עיצוב, סטייל וסגנון

כמו בתחומים רבים אחרים בעולם המודרני, גם הזהב כבר איננו מוגבל לגבולות הישנים והמקובעים שתחמו אותו בעבר וכיום ניתן למצוא זהב בקשת גוונים פורצת גבולות הנותנת דרור לדמיון ונהנית ממקום של כבוד לצד הזהב הצהוב השמרני. אז איזה זהב מתאים לך? לבן, שחור, ירוק, ורוד, כחול או אולי אדום? הכל עניין של טעם, של סטייל ושל סגנון אישי. מעבר לכך, ניתן להעניק לכל תכשיט מזהב איטלקי טאץ’ ייחודי משלו באמצעות שיבוץ אבני חן המשדרגות את התכשיט, מעניקות לו חן שלא ניתן להחמיץ והופכות אותו ליצירת מופת המשדרגת כל הופעה ללא היכר. כמובן, גם שיבוץ אבני החן עשוי להשפיע במידה רבה על מחירו הסופי של התכשיט, כאשר שיבוץ יהלומים, לדוגמה, מייקר משמעותית את מחיר התכשיט וגם שיבוץ אבני חן יקרות אחרות הינו בעל משמעות והשפעה בהגדרת המחיר הסופי והכולל של רכישת תכשיט מרשים מזהב איטלקי.

איך בוחרים תכשיט זהב איטלקי?

בכל הנוגע לעיצוב תכשיט זהב איטלקי, חשוב לקחת בחשבון את הטעם האישי, ובמקביל, לא לשכוח להתחשב גם בצו האופנה ובטרנדים הבולטים הכובשים את שוק תכשיטי הזהב בעת הרכישה. מנגד, בבואך לרכוש תכשיט זהב איטלקי סביר להניח שאת שואפת ליהנות ממנו לטווח ארוך, ועל כן, מומלץ שלא להתמקד בבחירת תכשיט בעל עיצוב טרנדי יתר על המידה שעשוי להיות רלוונטי פחות בחלוף תקופה קצרה, וחבל.

More To Explore

ישיבת אור הרשבי במירון
חברה וקהילה

ישיבת אור הרשבי

מוסדות אור הרשבי אשר במירון נוסדו מתוך מטרה אחת: להפיץ בכל העולם את תורתו של רשב”י הקדוש זיע”א ולפעול ישועות בכל תפוצות ישראל.

תרומה-לנזקקים-ביד-אליעזר-1
חברה וקהילה

תרומה לנזקקים ביד אליעזר

העולם המערבי, זה המתקדם בצעדי ענק ומצעיד עמו את כלל האנושות קדימה, נדמה אולי בעיני המתבונן מן החוץ כאשליה מושלמת של יכולת, אך בפועל, מסתיר

צור קשר

דילוג לתוכן